ZÁPISNÍKY


ZÁPISNÍK RADOSTI

365 tipů jak mít a dělat radost

Co vám dneska udělalo radost? Napište si to, protože i když si teď říkáte, že si to určitě zapamatujete, zapomenete to rychleji, než byste chtěla. Tohle není diář, který máte vláčet v kabelce a plnit povinnostmi. Je to zápisník, který máte popsat hezkými chvílemi: komplimentem, co jste dostala, povedenými tvarohovými knedlíky, co jste uvařila, písničkami, co nemůžete dostat z hlavy. K tomu v něm najdete tři sta šedesát pět tipů na věci, ze kterých můžete mít radost nebo které vám zlepší třeba ne úplně ideální den, a navíc pár otázek, které vám pomůžou dozvědět se o sobě možná překvapivé věci.

▶︎ RECENZE                                                     

                                                                                                                                                                                         KOUPIT
ZÁPISNÍK BĚŽKYNĚ

Tréninkový deník s tipy, jak běhat lépe, rychleji a dál 

Tohle není další knížka o běhání, tohle je nejdůležitější pomůcka k reálnému běhání, ať už zavazujete tkaničky a vybíháte na svůj úplně první kilometr v životě nebo se připravujte na maraton. Zápisník běžkyně je tréninkový deník, který vám může změnit a zásadně zlepšit běžecký život. Nepsali jsme ho za vás, ale popíšete ho vy: tréninky, uběhnutými vzdálenostmi, náročností každé trasy, ale i pocity, problémy, běžeckými radostmi, pokroky a závody. K tomu, abyste tréninky i závody zvládla co nejlépe, vás vybavíme více než 200 důležitými tipy o technice běhu, motivaci, zdraví a životním stylu. A přidáme i tři tréninkové plány na trasy 5, 10 a 21 kilometrů od profesionální běžecké trenérky. V každém dni budete vědět, co běhat a jak běhat, aby vám to šlo, aby vás to těšilo a abyste u toho vydržela. Dlouho!


                                                ⥤ ⥤ ⥤    PROLISTUJTE SI ZDE   ⥢ ⥢ ⥢


KOUPITBUDU MAMINKA

Jaké to bylo, když jsem byla těhotná?

Teď, kdy každý váš krok vede vaše břicho, se vám zdá, že to nikdy nezapomenete. Bohužel pravda je taková, že díky vašemu pupíku se zmenšuje všechno kolem. Včetně vaší paměti. Pak porodíte a najednou vám bude líto, kolik detailů vám vypadlo z paměti. A co teprve za pár let! Nemusíte podléhat tlakům moderní doby, co v tomhle období velí chodit plavat, cvičit, na jógu a na masáže. Ale jednu věc udělejte. Kupte si tenhle deník. Přečtěte si, jak je velké a co každý týden dělá vaše miminko. A pak pište, lepte a počmárejte ho vším, co si chcete zapamatovat z doby, kdy jste dva v jedné. Udělaly jsme všechno proto, aby vás to bavilo, měly jste z toho radost a vaše dítě taky, až mu tenhle deník třeba jednou předáte jako dárek.

                                                   ▶︎ RECENZE

                                                ⥤ ⥤ ⥤   PROLISTUJTE SI ZDE  ⥢ ⥢ ⥢


                                                                                                                                                                                         KOUPITZÁPISNÍK CESTOVATELKY

Nejhezčí vzpomínky na každý výlet a dovolenou

Co opravdu potřebujete do zavazadla na příští cestu? Tento zápisník! Je plný inspirace, informací, zábavy, který tvoří opravdu originální způsob, jak si uchovat ty nejlepší vzpomínky na každý krátký či dlouhý výlet. Už žádné cestovní deníky, které opustíte po pár stránkách kvůli odrazujícímu množství psaní. Do tohoto cestovního deníku stačí psát pár vteřin, přesto vám to nejdůležitější připomene i za spoustu let. Pokud budete chtít, můžete v něm také vybarvovat, kreslit, lepit. Nebo ho jenom vezměte do ruky, otevřete a nechte se inspirovat, kam vyrazit. Prvně do knihkupectví a pak už: šťastnou cestu! 

▶︎ RECENZE

⥤ ⥤ ⥤   PROLISTUJTE SI ZDE  ⥢ ⥢ ⥢


                                                                                                                                                                                         KOUPIT


ZÁPISNÍK MILOVNICE KNIH

Nepovinný čtenářský deník, co budete psát s láskou 

Co teď čtete a chcete si pamatovat? Zapište si to do Zápisníku knihomolky, jediného na českém trhu, který vám pomůže uchovat si četbu, co nechcete ztratit z paměti, klidně celý život. Tohle není jen blok, díky kterému budete mít přehled o přečtených knihách, ale také cenné úložiště myšlenek, faktů, cenných sousloví, vtipných metafor, odraz momentální nálady, zájmu, vkusu a vašeho čtenářského já. Kromě kreativního prostoru na zápisky v něm najdete desítky užitečných tipů: jak přečíst alespoň jednu knihu týdně, jak si zorganizovat knihovnu, co s knihami, které chcete poslat do dalšího kola nebo jak se konečně začíst do klasiky plus fůru dalších. Čtení je láska a díky tomuto deníku bude ještě větší.

                                             ▶︎ RECENZE

⥤ ⥤ ⥤   PROLISTUJTE SI ZDE  ⥢ ⥢ ⥢


 


MÓDNÍ DIÁŘ 2020

Váš nejstylovější rok přichází!

Móda je radost. Obzvlašť když víte, jak s ní zacházet. Což se s tímto pomocníkem v kabelce rychle naučíte. Protože Módní diář 2020 není jen stylový datovaný diář na celý příští rok. Je to především velký módní průvodce plný informací, praktickych tipu a návodných ilustrací: jak vybrat nejlepší džíny, jak najít své barvy, jak poznat dobrý materiál, jak si zorganizovat šatník a ještě mnohem více! Bude vám dobrým rádcem každé ráno před zrcadlem, ve zkušební kabince, před každou schůzkou, bez ohledu na postavu či věk a pomůže vám vždy vypadat skvěle. Diář je bohatě ilustrovany, má kvalitní pevnou obálku, zavírací gumičku, záložku a set samolepek s módní tematikou. 


                                                                                        ⥤ ⥤ ⥤   PROLISTUJTE SI ZDE  ⥢ ⥢ ⥢


                                                                                                                                                                                      KOUPITJSEM SKVĚLÁ!

Zapište si své každodenní úspěchy, ať vidíte, jak jste úžasná!
Každý den toho tolik zvládnete a tolik se vám toho povede. Zapište si to! Smutek z toho, že celý den jedete na doraz, a stejně nemáte hotovo, vystřídá radost nad tím, kolik toho dokážete a jak jste skvělá. Ano, už teď a bez toho, že byste musela vypustit duši neustálým sebezdokonalováním. Tento zápisník vás přesvědčí, že máte důvod si věřit. Pomůže vám zjistit, kdo vlastně jste, pojmenovat vaše malé i velké sny a udělat krok k jejich splnění. Protože úspěch nemá jen jednu podobu. Úspěch je to, co chcete vy. V tomto zápisníku najdete ten svůj a taky jedinečnou cestu k němu.


                                                                                         ⥤ ⥤ ⥤  PROLISTUJTE SI ZDE  ⥢ ⥢ ⥢